HĽADÁME SUPERHRDINOV

BAVÍ ŤA VEDA?
POĎ DO TOHO!

HĽADÁME SUPERHRDINOV

BAVÍ ŤA VEDA?
POĎ DO TOHO!

0 dní 0 hodín 0 minút 0 sekúnd

Priebežné poradie tímov



Priebežné poradie je na základe správnych riešení úloh z uzavretých epizód. Body za správne riešenia úloh z aktuálnej epizódy budú prirátané až po termíne skončenia epizódy.
NÁZOV TÍMU NÁZOV ŠKOLY
1. Repky (327.00) Gymnázium Golianova 68, NITRA
2. ssostaleggera (309.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
3. CGSM (285.00) Cirkevné gymnázium svätého Mikuláša
4. Baklažány (270.00) Gymnázium Martina Hattalu Trstená
5. ... (265.00) Gymnázium Andreja Kmeťa
5. Volfrámové Vlákna (265.00) Gymnázium Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava
5. No Limit (265.00) Gymnázium Nové Zámky
5. Veni Vidi Vici (265.00) Gymnázium Školská 7, Spišská Nová Ves
5. Jedenkameňovci (265.00) Gymnázium Poštová 9, Košice
6. Interfejs (246.00) Stredná Priemyselná Škola Elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov
7. Error404:menoNotFound (230.00) Stredná Priemyselná Škola Elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov
7. Kejdžiho Banda (230.00) Gymnázium Karola Štúra v Modre
8. Musclesaury (227.00) Stredná Priemyselná Škola Elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov
8. IOException (227.00) Stredná Priemyselná Škola Elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov
9. Deus Vult (225.00) Súkromné gymnázium FUTURUM Košice
10. Pandas are Awesome (200.00) Gymnázium Golianova 68, NITRA
11. SPŠEpadení (198.50) Stredná Priemyselná Škola Elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov
11. Squadis (198.50) Súkromná stredná odborná škola, Ul.29augusta 4812, Poprad
11. Corrupted Files (198.50) Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď
12. Skillu Schnitt (180.00) Gymnázium Pezinok, Senecká 2
13. Tri jablká (170.00) Gymnázium, Golianova 68, Nitra
13. Chocolate cookies (170.00) Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany
13. Pirati38 (170.00) Gymnázium Andreja Kmeťa
13. MatejProgCrew (170.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
13. Daerja (170.00) Gymnázium Andreja Kmeťa
13. Underrated af (170.00) Gymnázium Poštová 9, Košice
13. Kobry (170.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
13. wuauserv (170.00) Stredná Priemyselná Škola Elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov
14. Numerické bomby (165.00) Gymnázium Angely Merici
14. draci (165.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
14. F=m×a (165.00) Gymnázium Nové Zámky
14. Vidláci (165.00) Gymnázium Andreja Kmeťa v Banskej Štiavnici
14. Holubičky (165.00) Gymnázium duklianskych hrdinov, ul. Komenského 16 08910 Svidník
15. PALP (155.00) Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany
16. kokosy na ľade (150.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
17. Trúdovci (146.00) Gymnázium Jána Baltazára Magina Vrbové
18. Sťahovavé holubičky (141.00) Gymnázium duklianskych hrdinov, ul. Komenského 16, 08901 Svidník
19. Blue Tigers (136.50) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
19. Delta Force (136.50) Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom
20. pasívni příjem (130.00) Stredná priemyselná škola elektrotechnická Prešov
21. MarSilMar (128.50) Gymnázium Gelnica
22. Frankova žena (127.00) Stredná priemyselná škola, Partizánska 1059/23, Snina
22. Doppeladlern (127.00) Stredná priemyselná škola v Dubnici nad Váhom
23. GymGol (126.50) Gymnázium Golianova 68, NITRA
24. PaNiMa (118.50) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
25. Tortilla (117.50) Bilingválne slovensko-španielske gymnázium, Nové Mesto nad Váhom
25. Medúzky (117.50) Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď
26. import brain.java (104.50) Stredná Priemyselná Škola Elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov
26. Diligamus scholae (104.50) Gymnázium Gelnica
27. Čučoriedky (100.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
27. Delím nulou (100.00) Gymnázium, Golianova 68, Nitra
27. Drukarek (100.00) Gymnázium, Golianova 68, Nitra
27. MTV (100.00) Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany
27. Vychodňare (100.00) SOŠ Technická Michalovce
28. Mydlové jablká (98.50) Gymnázium Antona Bernoláka Senec
28. ATLAS (98.50) Stredná Priemyselná Škola Elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov
29. GJH-2.poschodie (97.00) Gymnázium Jána Hollého, Na hlinách 7279/30, Trnava
30. Bomby (95.00) SOŠ Technická, Košice
30. Tatranské kamzíky v plášťoch (95.00) Evanjelická spojená škola
30. 0110001001100001011011100110000101101110 (95.00) Gymnázium Alejová 1
31. Šikovníci (90.00) SOŠ Technická, Košice
32. Psyho killerz (88.50) Gymnázium duklianských hrdinov
33. Popuke (85.00) Gymnazium Golianova
34. Thiophene (76.00) Gymnázium, Golianova 68, Nitra
35. Makovníky (71.50) Gymnázium Martina Hattalu
36. The Wolves (70.00) Gymnázium Angely Merici
36. STP (70.00) SPŠE Prešov
36. Multi Router Layer Switch (70.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
36. Comebackgang (70.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
36. Rakeťáci (70.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
36. Malé koníky ľúbi Boh (70.00) Cirkevná spojená škola, Snina
36. Chimichurri (70.00) Gymnázium Poštová 9, Košice
36. My tri z BS (70.00) Gymnázium Andreja Kmeťa
36. MišAnLu (70.00) Gymnázium Jána Chalupku Brezno
36. Birkovci (70.00) Gymnázium Poštová 9, Košice
36. Rakety (70.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
36. 2.A (70.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
36. Swingthru 360 Hyper (70.00) Gymnázium Poštová 9, Košice
36. Tri gaštanové gule (70.00) Gymnázium svätého Cyrila a Metoda, Nitra
36. Bublinkáči (70.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
37. Soby (63.00) SOŠ Technická, Košice
38. Experti (62.00) Stredná zdravotnícka škola Trnava
39. MOVELA (57.00) Gymnázium Martina Kukučína
39. Šikovnice (57.00) Gymnázium Gelnica
39. LMM: Limitless Mechanical Mutagens (57.00) Gymnázium, Golianova 68, Nitra
40. SPŠ 1.E (47.50) Dubnica nad Váhom SPŠ
40. Seniori (47.50) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
41. Vodivé polyméry (39.00) Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany
42. CSKA (38.00) Gymnázium Duklianskych hrdinov, Svidník
43. S.L.E.E.P (30.00) Gymnázium Varšavská cesta 1
43. SOSKUKE (30.00) SOŠ Technická, Košice
44. 17:45 (28.50) Gymnázium sv. J. Bosca
44. ITečie (28.50) STREDNÁ PRIEMYSELNÁ ŠKOLA ELEKTROTECHNICKÁ, Plzenská 1, 080 47 Prešov
44. ff15 (28.50) Stredná priemyselná škola v Snine
44. PVC (28.50) Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom
44. SSTEAM (28.50) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
45. Oberžin (20.00) Gymnázium, Golianova 68, 94901 Nitra
45. 3in1 (20.00) Stredná odborná škola - Szakközépiskola Rákocziho 23, Kráľovský Chlmec
45. Gorgeous and Young Epic Reunion (20.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul.29augusta 4812, Poprad
46. Duracel Pampers 1777 (19.00) Gymnázium Poštová 9, Košice
46. Špageťáci (19.00) Gymnázium duklianských hrdinov
46. The best of the worst (19.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812
47. test (10.00) test
47. Podfukári (10.00) Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom
48. Pomarančová nátierka (0.00) Gymnázium, Golianova 68, Nitra
48. Dietylamid kyseliny D-lysergovej (0.00) Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany
48. The intelligenGs (0.00) Gymnázium Jána Chalupku Brezno
48. Cézium^-1 (0.00) SPŠE-PO
48. Veteráni (0.00) Stredná priemyselná škola elektrotechnická
48. Walking Karma (0.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul.29augusta 4812, Poprad
48. Tím nerozhodných potravinárov (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
48. Traja mušketieri (0.00) Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom
48. TopShaggers (0.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
49. GSV (0.00) Gymnázium sv. Vincenta de Paul, Levice
49. SMAJLÍK (0.00) STREDNÁ PRIEMYSELNÁ ŠKOLA ELEKTROTECHNICKÁ, Plzenská 1, 080 47 Prešov
49. Lost frequency (0.00) Stredná Priemyselná Škola Elektrotechnická, Plzenská 1, Prešov
49. Gymnazistky (0.00) Gymnázium, SNP 1, Gelnica
49. Patkaňe (0.00) SOŠ Technická, Košice
49. Faust (0.00) test
49. Tri Mušketierky (0.00) Gymnázium Golianova 68,Nitra
49. Trio Formaggi (0.00) Gymnázium v Ružomberku
49. Citrón a limetky (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. Šibliny (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. silnoprudar (0.00) SOŠ železničná
49. Vedátori (0.00) Gymnázium Ivana Kupca
49. It's 1 (0.00) Gymnázium Golianova 68, NITRA
49. Kvetinky (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. Čičmundy (0.00) Gymnázium Gelnica
49. Power of Unit (0.00) Súkromná stredná odborná škola automobilová Duálna Akadémia Jána Jonáša 5 Bratislava
49. človeci (0.00) GMK Ra
49. Rajčinky (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. DSA (0.00) Súkromná Stredná Odborná škola DSA Trebišov
49. Celosia (0.00) SOŠ Záhradnícka Piešťany
49. SIKIRO (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. 2 good 2 win 2 dumb 2 quit (0.00) Stredná priemyselná škola,Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom
49. J.U.F. (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. pelendrek.zip (0.00) Súkromné gymnázium Katkin Park 2
49. Zelená oáza (0.00) Bulgakovova
49. New Kids Turbo (0.00) Gymnázium Martina Kukučína
49. Trinitatis (0.00) Gymnázium v Kysuckom Novom Meste 2243, 024 04 Kysucké Nové Mesto
49. Tím G (0.00) Gymnázium, Školská 2, 01841 Dubnica nad Váhom
49. Gymlet robots (0.00) Gymnázium Jozefa Letrricha
49. Internátne zemáky (0.00) Stredná odborná škola dopravná, Žilina
49. Kúpele Chalmová (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. ARSENAL (0.00) SŠ-SOŠE, Zvolenská cesta 18
49. Nalesniky (0.00) GDH Svidnik
49. Jameson (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. Trojka (0.00) Gymnázium Martina Kukučína
49. Brambory (0.00) Gymnázium duklianskych hrdinov Svidník
49. ARUAL (0.00) Gymnázium sv. Františka Assiského, Levoča
49. Challenge accepted (0.00) Gymnázium Duklianskych hrdinov, Svidník
49. Tatarčany perohy (0.00) Gymnázium duklianskych hrdinov, ul. Komenského 16 08910 Svidník
49. RUSNACI (0.00) GDH Svidnik
49. Kvarky (0.00) Súkromná základná škola pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním, Bajkalská
49. attila-csapat (0.00) attila-teszt
49. Plumbus (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. Kotrmelce (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. BFF-Team (0.00) Cirkevná spojená škola, Školská 650, Vranov nad Topľou
49. Pukance (0.00) SŠ-SOŠE, Zvolenská cesta 18
49. TripleStarSOŠT (0.00) SOSTMI
49. Beste Junge (0.00) Súkromné gymnázium Katkin park 2, Košice
49. Najlepší tím (0.00) Gymnázium Juraja Fándlyho
49. KP94 (0.00) Súkromné gymnázium Katkin park 2, Košice
49. Král je Král (0.00) Súkromná stredná odborná škola automobilová Duálna Akadémia Jána Jonáša 5 Bratislava
49. SPŠ (0.00) Dubnica nad Váhom SPŠ
49. Agresívne prstíky (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. Filiálky (0.00) Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď
49. Šogári (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. BMV - Internát (0.00) Stredná odborná škola dopravná
49. Električky (0.00) Gymnázium Grösslingová
49. Mafiny (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. ŠTB team (0.00) Technická akadémia Spišská Nová Ves
49. Mitochondrie (0.00) Gymnazium Golianova
49. Nezastaviteľné (0.00) Gymnázium Duklianskych hrdinov, Svidník
49. TESTER (0.00) test
49. Lesníci (0.00) Gymnázium Martina Kukučína
49. 1. Súkromné gymnázium, Team H/L (0.00) 1. Súkromné gymnázium v Bratislave, Bajkalská 20, Bratislava
49. Dopraváci (0.00) Stedná priemyselná škola Dopravná, Hlavná 113, Košice
49. Gymnázium Gelnica Tretiaci (0.00) Gymnázium Gelnica
49. Katka Lucka Majka (školský inetrnát) (0.00) stredná odborná škola dopravná žilina
49. Plejády (0.00) Súkromná stredná odborná škola, Ul. 29.augusta 4812, Poprad
49. Šušláci (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. Karpatská trojka (0.00) Gymnázium Veľká Okružná 22
49. Chromá noha (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. πvo (0.00) Gymnázium Školská 7, Spišská Nová Ves
49. PayForJozo (0.00) Stredná odborná škola technická Michalovce
49. Sabbat (0.00) Gymnázium duklianskych hrdinov Svidník
49. Kittiho anjeli (0.00) Gymnázium, Golianova 68, 94901 Nitra
49. DaSaTo (0.00) Gymnázium Andreja Kmeťa Banská Štiavnica
49. LEAF (0.00) LEAF Academy
49. BrYnDzA (0.00) Súkromné gymnázium FUTURUM Košice
49. MRŠky (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. DELTA 3 (0.00) Stredná priemyselná škola v Snine
49. AlMaRa (0.00) Gymnázium sv. Moniky, Tarasa Ševčenka 1, Prešov
49. Mušim poľac gerbery (0.00) Gymnázium duklianskych hrdinov, ul. Komenského 16 08910 Svidník
49. hranolčeky (0.00) Gymnázium Ivana Horvatha
49. Ježkovi vočička (0.00) Gymnázium Janka Jesenského, Bánovce nad Bebravou
49. MigosXd (0.00) Gymnázium, Poštová 9
49. Wanted Potential (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. Unicorns of Love (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. Nox et solitudo (0.00) Gymnázium, Golianova 68, Nitra
49. Sýkorky (0.00) Gymnázium Ivana Horvatha
49. Hrvatska (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. NTnS (0.00) Gymnázium Karola Štúra v Modre
49. Alko team (0.00) Súkromná stredná odborná škola automobilová Duálna Akadémia Jána Jonáša 5 Bratislava
49. DSA POWER (0.00) Súkromná Stredná Odborná škola DSA Trebišov
49. sošda (0.00) stredná odborná škola dopravná žilina
49. Zelené rastlinky (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. Tím Gravity (0.00) SŠ-SOŠE, Zvolenská cesta 18
49. pita pestra gang (0.00) Gymnázium Janka Jesenského, Bánovce nad Bebravou
49. undefeated (0.00) Gymnázium duklianských hrdinov
49. Brontoclimbers (0.00) Gymnázium Ivana Horvatha
49. Kiwbaštin (0.00) Gymnázium Ivana Horvatha
49. SPŠ Stavebná Prešov (0.00) SPŠ Stavebná, Plzenská 10 Prešov
49. MOVIPEK (0.00) Gymnázium Senecká 2, Pezinok
49. PRD (0.00) SŠ - SOŠE , Zvolenská cesta 18
49. GymbilBa (0.00) Gymnázium Bilíkova
49. Invalidi (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. KuracieStehienka (0.00) Gymnázium Ivana Horvatha
49. Dream Team (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. POWERPUFF GIRLS (0.00) Súkromné gymnázium Katkin park 2, Košice
49. MMD Team (0.00) SPŠ Dubnica Nad Váhom
49. Kocúr a cicušky (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. GVARZA_team (0.00) Gymnázium Varšavská
49. Pink ladies (0.00) SOŠ-Szakközépiskola, Kráľovský Chlmec, Rákocziho 23
49. SSK (0.00) Gymnázium Ivana Horvatha
49. Minito (0.00) Gymnázium DH Svidník
49. Moonlight (0.00) Alfonza Muchu 5
49. Inteligentní miesiči (0.00) Gymnázium duklianskych hrdinov, Komenského 16, Svidník
49. Lýceistky (0.00) Evanjelické lýceum
49. Gvarza Girls (0.00) Gymnázium, Varšavská cesta 1
49. Acer phosphorus (0.00) Gymnázium Vojtecha Mihálika Sereď
49. BEGAMA (0.00) Stredná priemyselná škola v Snine
49. DAG (0.00) Gymnázium Ivana Horvatha
49. Kaktus (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. Profesionáli (0.00) Gymnázium Andreja Kmeťa
49. TridentiX (0.00) SZŠ pre žiakov so všeobecným intelektovým nadaním
49. Vektor (0.00) GMN Nová Baňa
49. včeličky (0.00) Gymnázium Ivana Horvatha
49. Mudrlanti (0.00) Gymnázium Ivana Kupca
49. Premotivovaní ŠI (0.00) Stredná odborná škola dopravná Rosinská cesta 2 010 08 Žilina
49. STARS (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. Bomba (0.00) SOŠ Technická, Košice
49. 3Muskétás (0.00) Stredná Odborná škola-Szakközépiskola Rákocziho 23,Kráľovský Chlmec
49. Intelektuáli (0.00) Gymnázium Gelnica
49. Lentilky (0.00) Gymnázium Martina Kukučína
49. Wakanda (0.00) Gymnázium Martina Kukučína
49. Zelovoc (0.00) Spojená škola Nitra, Slančíkovej 2
49. Brutuskovia (0.00) Stredná odborná škola, Ostrovského 1
49. MIRISHMAN (0.00) SŠ-SOŠE, Zvolenská cesta 18
49. XYZ (0.00) Gymnázium Poštová 9, Košice
49. KuLaMa (0.00) Gymnázium Gelnica
49. Tri falaty mäsa (0.00) Gymnázium Duklianskych hrdinov, Svidník